Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

150 PLN

Zdjęcia:

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miejscowość: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona WWW: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.07.11

Szczegóły ogłoszenia:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się określonym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić odpowiedniej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w holowaniu samochodów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ potrafimy dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl