Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

99 PLN

Zdjęcia:

Województwo: mazowieckie
Firma: Robex
Powiat: ciechanowski
Miejscowość: Ojrzeń
E-mail: firma@robex-pomocdrogowa.pl
Telefon: 504950615
Strona WWW: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.05.11
ważne do: 2018.08.09

Szczegóły ogłoszenia:

Masz utrudnienie z kondycją swojego samochodu? Brałeś uczestnictwo w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za pośrednictwem Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w skutecznej pomocy drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Dodatkowo serwis pomocy drogowej posiada w swojej podaży usługi transportowe ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych produktów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę udzielane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada rywalizujące ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)