Silveris- biżuteria srebrna dopasowana do Ciebie

51 PLN

Zdjęcia:

Województwo: lubelskie
Firma: Silveris
Powiat: świdnicki
Miejscowość: Świdnik
E-mail: kontakt@silveris.pl
Telefon: 732022226
Strona WWW: http://silveris.pl
   
dodano: 2018.10.11
ważne do: 2019.01.09

Szczegóły ogłoszenia:

Szukasz biżuterii srebrnej na prezent? Trafiłaś doskonale! W ofercie sklepu Silveris znaleźć możesz wyjątkową i niecodzienną biżuterię srebrną, w tym: łańcuszki srebrne, broszki srebrne, łańcuszki srebrne oraz bransoletki i kolczyki srebrne. Znajdziesz u nas biżuterię z kamieniami naturalnymi oraz cyrkonią.

Szczególnie polecamy kolczyki i łańcuszki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Ciebie. Wybierz łańcuszki z wyjątkowym szafirem, turkusem, opalem, agatem, malachitem czy onyksem. W Silveris znajdziesz również ekskluzywną biżuterię Noc Kairu czy Piasek Pustyni.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami biżuterii srebrnej (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego biżuteria z naszej oferty to naturalne kamienie oraz wysokiej jakości srebro. Prezentujemy srebrną biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do szkoły, pracy czy na zakupy w galerii handlowej.

Silveris to wyjątkowa biżuteria srebrna właśnie dla Ciebie! Zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę broszkę lub ten wisiorek, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.