Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Ogłoszenie:

Psycholog online - Magdalena Senderowska

dodano: 2017.07.28 ważne do: 2018.05.24 wyświetleń: 45
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Poradnia Psychologiczno — Psychiatryczna Magdalena Senderowska w składzie swoich usług posiada doświadczone terapie psychologa on-line.

W dzisiejszym świecie nie jest wstydem korzystanie ze specjalistycznej pomocy psychoterapeuty czy psychiatry. Nasza terapia bazuje na pełnej dyskrecji. Psychoterapia przez internet jest często anonimowa. Kontaktujemy się z Klientami przez Skype, e-mail czy telefon. Bez względu gdzie w jakim miejscu jesteś, możesz polegać na nas! Konsultacje trwają na ogół niecałą godzinę i w tym czasie możesz dowiedzieć się jak rozwikłać problem ale także zdobędziesz obszerną analizę psychologiczną. Zapewniamy stuprocentową skuteczność oraz dyspozycyjność . Więcej informacji odszukacie na naszej stronie internetowej w zakładce Psycholog On-line.

Poza tym mamy placówkę na obszarze miasta, jakim jest Wrocław, gdzie można również umówić się w indywidualnie, lub w parach. Zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież.

Telefon: 535989536
WWW: psycholog-ms.pl

Kontakt
Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Magdalena Senderowska
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.