Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Ogłoszenie:

Womp Plast – kurtyny paskowe do Twojej firmy

dodano: 2018.09.19 ważne do: 2018.12.18 wyświetleń: 43
999 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dlaczego kurtyny paskowe to doskonały wybór do Twojej firmy? Kurtyny paskowe wykonane z elastycznej folii PCV to doskonała ochrona Twojego miejsca pracy przed przemieszczeniem się zimnych fal powietrza oraz owadami i zanieczyszczeniami. Folia PCV skutecznie redukuje hałas >35dB oraz sprawdza się w temperaturach od +50°C do -60°C – w zależności od rodzaju użytej folii.

W naszej ofercie znajdziesz ponad osiem rodzajów pasów PCV dostosowanych do różnych gałęzi przemysłu. Kurtyny z folii standard o lekko niebieskim zabarwieniu sprawdzi się najlepiej jako brama paskowa, przegroda, osłona maszyn do wydzielania stref roboczych oraz pomieszczeń magazynowych i biurowych. Folia żebrowana dostosowana jestdo ruchu mechanicznego – paleciaków, suwnic, samochodów i wózków widłowych.

W naszej ofercie znajdziesz również folie dostosowane do pracy w mroźniach i chłodniach oraz folie do zakładów spawalniczych. Zapoznaj się z ofertą Womp Plast.
Kontakt
Womp Plast
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.