Dzisiaj jest: 5.7.2020, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
Ogłoszenie:

Lastryko

dodano: 2020.03.23 ważne do: 2020.06.21 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Korporacja Zagórski - Terrazzo funkcjonuje na polskim rynku już od ponad dwóch dekad. W tym czasie zdobyła bardzo silną pozycję w branży nowoczesnego budownictwa. Jej klienci z wielką chęcią rekomendują zakupione w tej firmie towary, ze względu na precyzyjność ich wykonania i jakość.
Firma ta jest specjalistą w elementach wykończeniowych, tworzonych z materiału jakim jest lastryko. Lastryko, znane również jako terrazzo, jest materiałem, który ma dużo zalet. Jest odporny na ścieranie oraz na czynniki zewnętrzne. Lastryko jest też bardzo łatwe do czyszczenia. W spółce Zagorski - Terrazzo mamy możliwość złożyć zamówienie na m.in. płyty chodnikowe, parapety, okładziny dekoracyjne czy schodowe takie jak cokoliki, które są zrobione z lastryko najwyższej jakości. Znacznie więcej wiadomości dotyczących oferty tej firmy możemy odszukać na ich stronie www jaką jest zagorski-terrazzo.pl. Pracownicy tej firmy również służą klientom pomocą i na pewno odpowiedzą na wszystkie wątpliwości , które będą dotyczyły oferty firmy. Jeżeli więc ktoś z nas pragnie zakupić elementy wykończeniowe bardzo wysokiej jakości, niewątpliwie powinien wybrać markę Zagórki-Terrazzo.
Kontakt
zagorski-terrazzo.pl
Gliwice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.